مرگ دلخراش کودک ۱۷ ماهه به دلیل آزار جنسی پدر

نوزاد ۱۷ ماهه ای در ایران به دلیل آزار جنسی توسط پدرش دچار خونریزی شد و درگذشت.

روزنامه شرق نام این نوزاد دختر را ساناز اعلام کرد، که توسط پدرش مورد «تجاوز و آزار جنسی» قرار گرفت و بر اثر خونریزی داخلی درگذشت. اما در گزارش خبرگزاری رکنا، نام این دختر سارینا اعلام شده است.

به نقل از رکنا، این حادثه تلخ در تاریخ 1 فروردین ماه امسال هنگامیکه مادر این نوزاد به همراه دیگر فرزندانش، برای خرید عید از خانه خارج شده بود، روی داد. مادر کودک پس از بازگشت به خانه متوجه بیقراری کودک و سپس تب شدی این نوزاد 17 ماهه میشود و هراسان وی را به بیمارستان شهر ری می رساند.

پزشکان پس از معاینه نوزاد دختر متوجه آزار جنسی وحشیانه این کودک و خونریزی داخلی او می شوند. این نوزاد در روز 7 فروردین 1400، باوجود تلاشهای پزشکی برای نجات جانش، از شدت خونریزی و جراحات داخلی وارده بر وی، درگذشت.

مادر این کودک که گفته می شود نام حقیقی وی «ساناز» است، خواهان اشد مجازات برای شوهرش و قاتل متجاوز به نوزاد 17 ماهه اش است.

بر اساس این گزارشات، پس از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست علیه متهم، پرونده مرگ دردناک این کودک برای رسیدگی به شعبه پنج دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

برخی از کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی، این اقدام پدر این کودک را وحشیانه و حیوان صفتانه نامیدند. و عده ای نیز به ارتباط میان این نوع تجاوزات جنسی و «آزارهای جنسی» با فتوای معروف روح الله خمینی در رابطه با حلال و مجاز بودن لذت جویی از نوزاد دختر، پرداخته اند.

برخی از این کاربران بر این باورند که پس از گذشت نزدیک به چهل و سه سال آموزه های اجباری اسلامی در جامعه، رذالت و انحطاط اخلاقی شدیدی جامعه ایران را فرا گرفته است.

گروهی دیگر از کاربران ایرانی نیز به مساله نبود قانون حمایت از کودکان، عدم حمایتهای قانونی و نبود مجازاتهای درخور و شایسته برای آزاگران جنسی کودکان اشاره کرده اند.


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s