درخواست پناهندگی یک فرقه افراطی یهودی به جمهوری اسلامی

یک فرقه کوچک ولی بسیار تعصب گرای یهودی، می خواهد از گواتمالا به رژیم ایران پناهنده شود

زمروز: تصاویری از اعضای یک گروه بسیار متعصب مذهبی یهودی منتشر شده است که پوشش ظاهری زنان آنها شبیه به پوشش برخی از مسلمانان است. گفته شده است که این گروه تندروی یهودی قصد دارد از گواتمالا به ایران مهاجرت کند و به جمهوری اسلامی پناهنده شود.

این فرقه به نام Lewv Tahor   (قلب پاک) معرفی شده اند که گفته شده است دارای اعتقادات مذهبی بسیار تعصب گرایانه هستند و قواعد و شریعت ویژه خود را دارند. این گروه، فرقه ای خشن با اعتقادات فتنه طلبانه ای توصیف شده اند که از جمله به خود اجازه داده اند به کودک ربایی دست بزنند و مرتکب تخلفات بزهکارانه شوند.

این گروه که در گواتمالا به سر می برد، اعلام کرده اند که قصد دارند از طریق اقلیم کردستان عراق خود را به ایران رسانده و تقاضای پناهندگی کنند.

اعضای این فرقه به صورت یک جامعه کاملا بسته عمل می کنند و هیچ یک از استانداردهای بین المللی و قوانین مدنی اسرائیل را نمی پذیرند.

اعضای این فرقه نامه دوستانه ای خطاب به علی خامنه ای نگاشته و رسما تقاضای پناهندگی کرده اند.

افراد این گروه معتقدند که کشور باستانی اسرائیل باید از نو بنا گردد و یهودیان بتوانند در کشور خود، آزاد زندگی کنند. و این آرزو و امید تنها باید توسط «مشیح» امام زمان یهودیان که در آینده ظهور خواهد کرد عملی شود و اسرائیل کنونی با برقراری قوانین سکولار، به «تکفیر» رسیده است و باید نابود شود.

برخی خانواده های اسرائیلی که فرزندان آن ها توسط این فرقه فریب خورده و به گفته خانواده هایشان «ربوده» شده اند به دادگاه گواتمالا شکایت بردند و این رویداد رهبران فرقه را به این اندیشه انداخت که خود را از طریق اقلیم کردستان در عراق به ایران برسانند.

برقراری رابطه میان جمهوری اسلامی و یهودیان افراطی به دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد باز می گردد. یک گروه از یهودیان بسیار متعصب به نام “نتورۀ کارتا” (پاسداران شهر) که تابعیت آمریکایی دارند، به تهران دعوت شدند و تنفر خود نسبت به اسرائیل را بیان داشته و مورد پذیرایی گرم مقامات رژیم قرار گرفتند که ارزش تبلیغاتی بسیار زیادی برای جمهوری اسلامی داشت.


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s