سرنوشت نامعلوم الناز حاجی تمیری و بازداشت دوست پسر سابقش

محمد لیلو، دوست پسر سابق الناز حاج تعمیری متهم به «آزار جنایی» شد.

زمروز: با بازداشت دوست پسر سابق زن ایرانی ربوده شده در شهر واساگابیچ کانادا، سرنوشت نامعلوم الناز حاجی تمیری بار دیگر دهنها را درگیر خود کرده است.

«محمد لیلو»، دوست پسر سابق الناز حاج تعمیری، زن ایرانی که چند هفته پیش در شهر ساحلی واساگا در انتاریو ربوده شد، ماه گذشته توسط پلیس کانادا بازداشت و به« آزار جنایی» متهم شد.

بنا بر گزارشات منتشر شده در رسانه های کانادایی، محمد لیلو ۳۴ ساله ساکن شهر مونترال، روز ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ توسط پلیس استانی انتاریو، با اتهام آزار جنایی، دستگیر شد. وی در روز ۲۵ ژانویه با سپردن وثیقه آزاد می شود و قرار است در روز ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ به صورت مجازی در دادگاه شهر کالینگوود در انتاریو حضور یابد.

به گزارش شبکه خبری سی بی سی، پلیس نام فرد قربانی در پرونده محمد لیلو را اعلام نکرده اما چند منبع خبری به این شبکه گفته‌اند که فرد قربانی الناز حاج تعمیری بوده است.

الناز حاج تمیری (تعمیری)، در شب ۱۲ ژانویه ۲۰۲۲ توسط سه مرد که لباس مبدل پلیس به تن داشتند از خانه‌ یکی از بستگانش در شهر ساحلی واساگا که در شمال تورنتو قرار دارد، ربوده شده است.

محمد لیلو دوست پسر سابق الناز حاج تعمیری بود. اما این دو، در ماه اکتبر ۲۰۲۱، رابطه خود را قطع کرده بودند. این منابع همچنین گفته‌اند که «آزار و اذیت جنایی» ادعا شده در هفته‌های منتهی به ربوده شدن «الناز حاج تمیری» رخ داده بود.

یکی از بستگان الناز حاج تعمیری که در آمریکا زندگی می‌کند و به دلایل امنیتی نخواسته که نامش فاش شود، به «شبکه خبری سی بی سی» گفته است: «هنگام حمله دو مرد به الناز حاج تمیری در ماه دسامبر، فرد دیگری نیز در اتومبیل الناز شاهد اتفاقات بود. این شاهد به پلیس گفت که یکی از دو مرد حمله کننده از حمله به الناز با تلفن همراه خود فیلمبرداری می‌کرده است.»

تاکنون هیچ فردی در رابطه با ربوده شدن الناز حاج تمیری بازداشت و یا متهم نشده است. خانواده الناز حاج تمیری روز چهارشنبه هفته گذشته با انتشار بیانیه‌ای از پلیس استانی انتاریو برای تحقیقات در این زمینه تشکر کردند.

بنا بر اعلام سخنگوی خانواده حاج تمیری، این خانواده نگران، یک کارآگاه خصوصی که پیش از این سابقه همکاری با پلیس تورنتو را داشته با نام «تام کلات»، برای تحقیقات درباره ربوده شدن و ناپدید سازی الناز استخدام کرده‌اند.


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s