فرار از هتل برای دیدن پسر مورد علاقه

دختر ۱۶ ساله ای در مشهد به هنگام فرار از هتل دستگیر شد.

زمروز: دختر نوجوانی به نام «آیلین» به هنگام فرار از هتل، توسط نگهبانان یکی از ادارات دولتی در مشهد، به ظن دزدی، دستگیر شد. و تحویل پلیس ۱۱۰ داده شد.

بنا بر گزارش زمروز به نقل از رکنا، دختر نوجوان هرگونه ارتکاب جرمی را انکار کرد. این دختر که به کلانتری امام رضا در مشهد تحویل داده شده بود، دلیل فرارش را اختلافات و مشکلات خانوادگی عنوان کرد.

این دختر که فرزند اول از یک خانواده ۵ نفره است، اظهار داشت که پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند و رفتارهای بسیار بد پدرش با مادرش را عامل مشکلات خانوادگی‌شان و جدایی پدر و مادرش از یکدیگر میداند.

وی که پس از جدایی پدر و مادر از یکدیگر حتی خانه و سرپناه ثابتی برای زندگی نداشت، و به دلیل شرایط پدر اغلب در هتل زندگی می کردند، بیشتر از پیش دچار سرخوردگی و مشکلات شده بود.

بنا بر اظهارات این دختر نوجوان، او که بسیار سرخورده بود و از کمبودهای عاطفی رنج می برد، در فضای مجازی با پسری به نام «حسام» آشنا شد. و با این امید که بتواند با آن پسر ازدواج کند با او وارد رابطه شده بود.

اما در نهایت، پسر جوان نیز او را به دلیل مشکلات خانوادگی‌اش ترک کرد. وی که تصمیم گرفته بود برای دیدن پسر مورد علاقه اش از هتل فرار کند، با در قفل شده اتاق مواجه شد. در اتاق از سوی پدر این دختر از بیرون قفل شده بود. سپس تصمیم گرفت از پنجره فرار کند.

وی در اظهارات خود به پلیس می گوید: «به آرامی به سمت پنجره ای رفتم که به سمت یک محوطه بزرگ باز می شد، به هر سختی بود خودم را از پنجره آویزان کردم تا از روی دیوار به بیرون از هتل بروم اما زمانی که به درون محوطه رسیدم ناگهان دو تن از نگهبانان آن جا جلوی مرا گرفتند و با این تصور که برای سرقت وارد آن مکان شده ام، مرا تحویل پلیس ۱۱۰ دادند، در حالی که من اطلاع نداشتم آن محوطه بزرگ بخشی از یک اداره دولتی است.»

در نهایت، پلیس مشهد این دختر نوجوان را پس از رفع اتهام، دوباره تحویل پدرش داد.

مشکلات اجتماعی و خانوادگی در ایران و نبود قوانین حمایت از خانواده سبب شده است تا در سالهای اخیر جوانان و نوجوانان بسیاری راه فرار از خانه را در پیش گیرند. در این میان زنان و دختران آسیب‌پذیرترین بخش جامعه هستند که متاسفانه از هیچگونه پشتوانه و قوانین حمایتی ای برخوردار نیستند.


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s