کله پا شدن جو بایدن از روی دوچرخه

رییس جمهوری آمریکا از روی دوچرخه به زمین افتاد.

زمروز: پس از سوتی های عجیب جو بایدن، رییس جمهوری آمریکا، که سوژه خنده کاربران اینترنت شده بود، اینبار با افتادن از روی دوچرخه و ولو شدنش بر روی زمین بار دیگر توجه کاربران رسانه های اجتماعی را به خود جلب کرد.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا دیروز شنبه در حال دوچرخه سواری، برای دومین بار در چند ماه گذشته به زمین افتاد و بار دیگر توانایی های او را به عنوان رییس جمهور قدرتمندترین کشور جهان، زیر سوال برد.

ویدئویی که از سوی کاخ سفید پخش شده، نشان می‌دهد که رئیس‌جمهور ۷۹ ساله آمریکا بلافاصله پس از سقوطش از جا بلند شده و با گفتن جمله «خوبم»، قصد دارد وضعیت را طبیعی جلوه دهد.

 

https://zemruz.com/2021/08/21/%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%b1%db%8c/

بایدن که به همراه همسرش در نزدیکی خانه‌ای در ساحل Rehoboth مشغول گذراندن تعطیلات بودند، حین دوچرخه سواری و صحبت با برخی از افرادی که برای عکس گرفتن از او جمع شده بودند، بار دیگر در برابر چشم دوربین ها زمین خورد.

در ماه مارس نیز، جو بایدن هنگام بالا رفتن از پله‌های هواپیمای ایر فورس وان، زمین خورد، با کمک گرفتن از مانع، بلند شد و به راه رفتن ادامه داد، اما مجدد پس از لیز خوردن نقش زمین شد تا وضعیتی را که برخی کاربران اینترنتی آن را «شرم آور» نامیدند، مقابل دوربین‌ها تجربه کند.

پیشتر، در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ نیز جو بایدن هنگام بازی با سگ خود، دچار شکستگی پای راست شد و برای چند هفته به اجبار از کفش‌های ارتوپدی استفاده می‌کرد.


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s