خامنه ای: باید هویت ایرانی و اسلامی را در کودکان زنده کرد

خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، در دیدار با معلمان ادعا کرد که باید هویت ایرانی و اسلامی و شخصیت ملی را در کودکان کشور زنده کنیم.

زمروز: علی خامنه ای در دیداری که با برخی از معلمان، به مناسبت روز معلم در ایران، داشت خواهان این شد که باید هویت ایرانی و اسلامی در کودکان کشور زنده شود. این سخنان رهبر جمهوری اسلامی در حالی صورت می گیرد که ماههاست مردم در ایران خواهان گذار از این رژیم و روی کار آمدن یک حکومت سکولار دمکرات در ایران هستند.

مردم ایران در انقلاب «زن، زندگی، آزادی» که هنوز در جریان است، خواستار جدایی دین از حکومت و حق آزادی انتخاب هستند. سخنان خامنه ای که به معنای اجرای شدیدتر پروژه ی شستشوی مغزی کودکان در مدارس است در حالی ایراد می شود که این پروژه چهل و چهار سال است که شکست خورده است.

جمهوری اسلامی پس از روی کار آمدن، پروژه شستشوی مغزی کودکان در مدارس را در دستور کار خود قرار داد. اما این روزها شاهد آنیم که تقریبا تمامی معترضانی که برعلیه جمهوری اسلامی به خیابانها می آیند و مبارزه می کنند، پس از روی کار آمدن جمهوری اسلامی به دنیا آمده اند و در سیستم آموزشی جمهوری اسلامی درس خوانده اند و به مدارس جمهوری اسلامی رفته اند.

 


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s