موشکهای ایران در دستان حماس و جهاد اسلامی فلسطین

سخنگوی جهاد اسلامی از جمهوری اسلامی بابت موشکهای «بدر-۳» تشکر کرد.

زمروز:  به گزارش وبسایت مِمری، موسسه پژوهش رسانه ای خاورمیانه، گردان قدس جهاد اسلامی فلسطین، از جمهوری اسلامی بابت موشکهای «بدر-۳» تشکر کرد.

ابوحمزه، سخنگوی گردان قدس جهاد اسلامی فلسطین، در یک پیام ویدیویی که در کانال تلگرامی منتشر کرد، از جمهوری اسلامی بابت اهدای موشکهای «بدر-۳» و تجهیز آنها به این موشکها تشکر کرد.

همین موضوع سبب شده است تا دوباره بحث پیرامون تجهیز و استفاده از نیروهای شبه نظامی نیابتی توسط جمهوری اسلامی در منطقه، اهمیت پیدا کند.

برخی از کاربران ایرانی در توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی به این مساله واکنش نشان داده اند. برخی از کاربران ایرانی به نخریدن واکسن برای مردم، از سوی جمهوری اسلامی اشاره کردند. و عده ای نیز دوباره از هشتگ #نه_غزه_نه_لبنان_جانم_فدای_ایران استفاده کردند.

کاربران به این مساله اشاره داشته اند که جمهوری اسلامی به بهانه تحریمها و نداشتن پول برای خرید واکسن، مردم ایران را از واکسن کرونای «خوب» محروم کرد و سبب مرگ بسیاری از ایرانیان به دلیل ابتلا به کرونا شد.

بنا بر گزارشهای متعدد که در این چند روز منتشر شده است، حماس دهها راکت به سوی شهر تل آویو شلیک کرده است.

در همین راستا اسماعیل هنیه، رییس دفتر حماس، نیز در یک پیام توییتری از جمهوری اسلامی بابت حمایتهای مالی و نظامی آن تشکر کرد.


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s